İlim Yayma Cemiyeti Üsküdar Şubesi uhdesinde projelerine devam eden “Ev Okulu” ekibimiz, bu yıl boyunca düzenleyeceği Film Atölyesi programlarına 22 Aralık Cumartesi günü itibariyle başladı. İlköğretim öğrencileri ve katılmak isteyen velilere yönelik çalışma, okulların kapanış tarihine kadar devam edecek.

“Ev Okulu”nun ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlemeye başladığı “Film Atölyesi” -Ejderhanı Nasıl Eğitirsin- filmiyle birlikte sosyal çalışmalarına bir yenisini ekledi. İlim Yayma Cemiyeti Üsküdar Şube Merkezimizde gerçekleşen organizasyonumuza yaklaşık 50 öğrenci katıldı.

Eğlenceli, duygusal ve aksiyon içeren konusuyla gençlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz film, İlknur Yorulmaz hocamız eşliğinde izlenirken, kendisinin kıymetli yorumlarıyla birlikte öğrencilerimizin de dimağlarında karşılık buldu.

Akıllı bir Viking çocuğu ve Ejderhası Dişsiz üzerinden “mücadele edin-pes etmeyin” mesajını çocuklara öğretmeye çalışan film, doğru olduğuna inandığınız şey için mücadeleden asla vazgeçmemelisiniz diyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir